Potrzebujesz detektywa ?

telefon  +48 516 578 817

Wskaźnik rozwodów w Polsce stale rośnie. Rozkład demograficzny osób, które prowadzą podwójne życie, doprowadzając do rozpadu małżeństwa jest bardzo zróżnicowany. Zdradzają młodzi, jak również osoby przechodzące tzw. drugą młodość. Nie ma znaczenia również długość stażu małżeńskiego, czy też zawód wykonywany przez niewiernego małżonka. Trzeba podkreślić, że tego niegodnego czynu dokonują zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Skoro przekrój społeczeństwa jest tak szeroki, a z usług detektywa korzysta coraz więcej osób, to trafiają się tzw. „trudne przypadki” do obserwowania.

Wynajęcie profesjonalnego detektywa to usługa, która wiąże się z dość długim procesem obserwacyjnym. Działalność śledcza to trudna i pełna wyzwań praca. Zwłaszcza, że za pełnieniem profesji detektywa nie płyną żadne ułatwienia oraz udogodnienia. Jakie w Polsce mają prawa i obowiązki osoby identyfikujące się z zawodem detektywa?

 

Jakich narzędzi używa detektyw, by dowieźć, że Twój partner zdradza
Żywe nadzieje i złudzenie związane z polubownym zakończeniem sprawy rozwodowej, potwierdzającą winę za rozpad pożycia małżeńskiego z każdym dniem i kolejną rozprawą zaczyna się oddalać? Twój partner nie chce przyznać się do popełnienia błędu lub niewierności. W takiej sytuacji wiele osób decyduje się na zmianę opracowanej taktyki i postanawia dostarczyć do sądu dowody, które bez żadnych wątpliwości pozwolą postawić partnera w świetle odpowiedzialnego za zniszczenie małżeństwa. Skompletowanie tak rzetelnych dowodów umożliwia detektyw, który w procesie gromadzenia poszlak obciążających nielojalnego współmałżonka używa wiele sprawdzonych narzędzi.

Długoletni staż, podobno udany związek, ale nagle pojawia się w głowie niepokojąca myśl: „chyba mnie zdradza”. Właśnie słowo „chyba’’ w tym przypadku jest kluczowe. Z jednej strony docierające sygnały, które partner wysyła, czyli częsta nieobecność w domu, dziwne telefony, większe zaangażowanie przy doborze ubrań do pracy, ale spójrzmy na to z drugiej strony -  to są jedynie podejrzenia. Rodząca się nieufność, wątpliwości oraz coraz gorsze samopoczucie, odbija się na relacji między partnerami. By nie doprowadzić do rozpadu związku poprzez nasilone kontrole, serwowanie ciągłych wyrzutów oraz  kłótnie, pomyśl o rozwianiu swych przypuszczeń przy pomocy osoby, która pozwoli ustalić aktualny stan rzeczy. Jeśli samodzielne prowadzenie śledztwa nie przyniosło zamierzonego efektu, skorzystaj z usług detektywa.

rozwdŻycie pisze różne scenariusze. Zdarza się, że małżeńskie zaangażowanie oraz więź uczuciowa z każdym rokiem robi się coraz słabsza. Szybkie tempo życia, pogoń za pieniądzem, presja czasu – to wszystko często prowadzi do zaniedbania ogniska domowego, co stopniowo wpływa na pogarszające się relacje z partnerem, który słysząc regularną falę zarzutów pod swoim adresem zaczyna szukać wytchnienia w ramionach innej osoby. W efekcie jedna ze stron składa pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. 

zdrada1Podejrzewasz swojego partnera o prowadzenie podwójnego życia? Jego zachowanie wzbudza poważne podejrzenia? Mówi się, że podstawą solidnego związku jest zaufanie, ale jak wierzyć komuś, kto nagle zaczyna zupełnie inaczej postępować? Nie ma nic gorszego, niż uśpiona, małżeńska czujność, dlatego nie można bagatelizować żadnego przejawu zachodzących zmian. Sprawdź, czy twoje przypuszczenia mogą potwierdzić nielojalność męża i zapoznaj się z 10 oznakami zdrady.