Potrzebujesz detektywa ?

telefon  +48 516 578 817

 

Wskaźnik rozwodów w Polsce stale rośnie. Rozkład demograficzny osób, które prowadzą podwójne życie, doprowadzając do rozpadu małżeństwa jest bardzo zróżnicowany. Zdradzają młodzi, jak również osoby przechodzące tzw. drugą młodość. Nie ma znaczenia również długość stażu małżeńskiego, czy też zawód wykonywany przez niewiernego małżonka. Trzeba podkreślić, że tego niegodnego czynu dokonują zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Skoro przekrój społeczeństwa jest tak szeroki, a z usług detektywa korzysta coraz więcej osób, to trafiają się tzw. „trudne przypadki” do obserwowania.

Komu najtrudniej udowodnić zdradę?
Na postawione pytanie: „ Kogo najtrudniej śledzić”? Detektywi odpowiadają jednomyślnie, że wymagającą grupą do śledzenia są policjanci. Dlaczego? Policjant ma zakodowaną w głowie wyjątkową podejrzliwość. W ich DNA jest mocno osadzona czujność, która powoduje, że szansa udowodnienia winy jest praktycznie nierealna, ale mimo wszystko możliwa. Śledzenie takiej osoby, wymaga od detektywa ogromnej ostrożności i odpowiedniego przygotowania oraz nieprzeciętnego wysiłku. Zainstalowanie nadajnika GPS albo podsłuchu osobie wykonującej zawód funkcjonariusza policji to nie lada wyzwanie, ale jak najbardziej do zrobienia. Do wynajętego detektywa należy zadanie znalezienia sposobu na udokumentowanie dowodów zdrady i jeśli trafi się rzeczywiście na osobę kompetentną, to poradzi sobie z tego typu zadaniem. Wiąże się to z częstszą wymianą samochodu oraz ludzi, którzy zajmują się obserwacją podejrzanego. W tym przypadku każdy szczegół jest bardzo istotny, chociażby odległość z jakiej dokonuje się obserwacji.

Osoby, które zamieszkują małe miejscowości
Małe aglomeracje, niewielkie miejscowości charakteryzują się tym, że większa część mieszkańców zna się bardzo dobrze i nagły widok samochodu, który zaparkowany jest niedaleko miejsca zamieszkania osoby, która poddawana jest szczegółowej inwigilacji może wywołać u sąsiadów lub innych przechodniów podejrzenia i nieoczekiwanie mogą wspomnieć znajomemu, że zauważyli, że ktoś nazbyt wnikliwie przygląda się jego życiu. Jeśli ktoś zwróci uwagę na detektywa i zapamięta jakikolwiek szczegół, który pozwoli na zdemaskowanie jego planów, mogłoby doprowadzić do karkołomnej porażki. Osoba, która podjęła się zadania zdobycia dowodów na wierność lub niewierność partnera na obszarze niewielkiej miejscowości, zwiększa działania operacyjne, angażując większą ilość współpracowników, jak również używając różnych atrybutów.

Mieszkańcy zamkniętego osiedla
Osiedla zamknięte są niczym zakazana twierdza, gdzie dostanie się to nie taka prosta sprawa dla zwykłego śmiertelnika. Kurier ma problem się z wejściem do środka, a co dopiero detektyw, który ma do zrealizowania określoną misję. Detektyw w takiej sytuacji ma ograniczone pole manewru, ale zlecenie trzeba wykonać jak najlepiej. Dlatego zdarza się, że aby dotrzeć do osoby podejrzanej o zdradę, należy wtopić się w środowisko, np. zapisać się na siłownię albo fitness. Dla dobra śledztwa dobrze byłoby, aby detektyw potrafił się dogadać z ochroną obiektu, prosząc ją o małą przysługę.