Potrzebujesz detektywa ?

telefon  +48 516 578 817

zdrada1Podejrzewasz swojego partnera o prowadzenie podwójnego życia? Jego zachowanie wzbudza poważne podejrzenia? Mówi się, że podstawą solidnego związku jest zaufanie, ale jak wierzyć komuś, kto nagle zaczyna zupełnie inaczej postępować? Nie ma nic gorszego, niż uśpiona, małżeńska czujność, dlatego nie można bagatelizować żadnego przejawu zachodzących zmian. Sprawdź, czy twoje przypuszczenia mogą potwierdzić nielojalność męża i zapoznaj się z 10 oznakami zdrady.

 

10 oznak zdrady. Jeśli twój mąż nagle…

1. Spędza coraz mniej czasu w domu. Tłumaczy swoją absencję powiększonym zakresem obowiązków zawodowych. Nie narzeka na rzekome nadgodziny w pracy, a wyjazdy na szkolenia oraz delegacje przestały być przykrym obowiązkiem.  

2. Zaczyna zwracać uwagę na własny wygląd zewnętrzny. Przechodzi widoczną metamorfozę: z chaosu odzieżowego, po przemyślany, elegancki styl. Nagle potrafi zaskoczyć nową stylizacją, czego wcześniej nie potrafił zrobić dla ciebie. 

3. Stwierdza, że wynoszenie śmieci to w gruncie rzeczy bardzo przyjemna czynność, szczególnie w towarzystwie telefonu, przez który za każdym razem rozmawia coraz dłużej. 

4. Przynosi prezenty, kwiaty. Robi się niespodziewanie tolerancyjny, nawet akceptuje budżet, który przeznaczasz na kolejne zakupy w galerii. Dlaczego? Sumienie zaczyna gryźć. W ten sposób pragnie zrehabilitować i odpokutować winny poprzez materialne podarunki. 

5. Z tajemniczym uśmiechem odbiera co drugiego smsa. Po usłyszeniu pytania: „Kto napisał?” słyszysz coraz to ciekawsze wymówki, np.: „To przypomnienie za opłatę rachunków od operatora sieci”. 

6. Unika poważnej rozmowy. Gdy zaczynasz omawiać niewygodne kwestie – robi wszystko, aby nie zetknąć się z twoim spojrzeniem. W końcowym rezultacie nerwowo zaczyna szukać ratunku. Postawę defensywną, zmienia na ofensywną i próbując wyjść z opresji, ciągle zadaje to samo pytanie: „Nie ufasz mi”?

7. Bez skrępowania kieruje zarzuty wobec twojej osoby. Nagle krytykuje niestaranne wykonywanie obowiązków domowych i uważa, że nie umiesz zajmować się dziećmi.

8. Na twoje hasło: „Jadę do rodziców” nie ma nic przeciwko, że go zostawiasz i nie chcesz z nim spędzić czasu – wręcz namawia do przedłużenia pobytu.

9. Zaczyna używać nowych perfum. Przez większy okres małżeństwa oblewał się wodą, która praktycznie była niewyczuwalna, a od paru dni roznosi się jego zapach w zasięgu kilku metrów. 

10. Odbiera połączenia w innych pomieszczeniach lub czeka na wykonanie telefonu do momentu, kiedy zaśniesz.