Potrzebujesz detektywa ?

telefon  +48 516 578 817

 Rozwód to jedno z najtrudniejszych rozwiązań, z jakim przychodzi niektórym się zmierzyć. Jedni potrafią bez zbędnych emocji przejść przez cały proces rozwodowy, bo mieli świadomość, że ich związek już od dłuższego czasu stanowił farsę. Jednocześnie wśród poszkodowanych są osoby, które dowiedziały się o zdradzie partnera, a rozstanie jest dla nich ogromnym ciosem, bo do tej pory darzyły swojego towarzysza ogromnym uczuciem, a on tego nie docenił, szukając wrażeń poza małżeńskim łożem.

R jak rozwód, czyli tak rozwodzą się Polacy:

1. Pranie brudów. Poniektórzy uważają, że sąd to idealne miejsce na opowiadanie o wszystkich swoich bolączkach i trudach dnia codziennego. Mało tego, duża część osób nie ma żadnych hamulców, by ze szczegółami opowiadać o wadach swojego byłego partnera, zarówno tych charakterologicznych, jak również fizycznych.

2. Niekorzystanie z usług prawnika. Taka grupa rozwodników istnieje i ku zaskoczeniu jest dość pokaźna. Jednak na sali sądowej w dość szybkim tempie zostają obnażone niekompetencje osoby, która zdecydowała się na samodzielną obronę.

3. Prośba o zeznawanie znajomych, aby udowodnić winę partnera za rozpad ich długoletniego oraz szczęśliwego małżeństwa. Ze znajomymi, tak jak z rodziną ładnie wychodzi się jedynie na zdjęciach. Wiele razy zdarzyło się, że w czasie rozprawy nagle treść zeznań jest niekorzystna dla osoby, która poprosiła o taką przysługę.

4. Plan awaryjny. Wynajęcie detektywa. Polacy w usługach detektywistycznych widzą coraz większy potencjał. Wiedzą, że skoro płacą, to także wymagają, a wynajęta osoba do prowadzenia śledztwa z kolei ma świadomość, że konkurencja na rynku nie śpi, dlatego stara się zadanie wykonać, jak najlepiej – gromadząc dowody, które mogą odegrać znaczącą rolę w procesie sądowym.

5. Pomoc specjalisty, w postaci terapeuty. Kiedyś tego typu wsparcie było tematem tabu. Aktualnie skorzystanie z pomocy psychologa deklaruje coraz więcej zdradzonych ofiar.